تلفن0086-731-85252378

برای ما ایمیل بفرستید[ایمیل محافظت شده]

صفحه اصلی>درباره ما>اخبار

مسابقات ورزش الکترونیکی در استودیوی تلویزیونی شماره 1 مالانشان مینگه، ایستگاه چانگشا "گلوبال اکشن" قهرمان را تعیین کرد.

زمان: 2021-11-04 بازدید : 101

در 15 اکتبر، فینال ایستگاه چانگشا "اقدام جهانی"، با تمرکز بر چشمان طرفداران ورزش های الکترونیکی، آغاز شد. مالانشان مینگه شماره 1 تی وی استودیو. پس از 10 روز رقابت شدید، از 3184 تیم متمایز شد و چهار تیم برتر به چانگشا آمدند تا به اوج ورزش های الکترونیکی موبایل RTS دست یابند.

3


2

برای این رویداد، MHG (گروه مینگ) خدمات سفارشی شده با فرآیند کامل از جمله امکانات پشتیبانی سخت افزاری محل برگزاری، یکپارچه سازی سیستم صدا و نور، طراحی و ساخت صحنه و پشتیبانی فنی را ارائه می کند. در تجهیزات نور، چراغ شستشوی سر متحرک MHG LED (MH-1200L-WASH) و نور نقطه حرکت سر MHG (MH-1400-SPOT) به کل فرآیند کمک می کند و صحنه ای جذاب و پرشور از ورزش الکترونیکی را ارائه می دهد. در عین حال، استفاده منعطف از نور پرتو سر MHG Moving (MH-550-BEAM) صحنه مسابقه را شدیدتر و هیجان انگیزتر کرد.

در صحنه، موسیقی باشکوه، همراه با اشتیاق نورپردازی، بلافاصله رقابت را یکی پس از دیگری به اوج رساند. به منظور رقابت برای کسب افتخار نهایی، هر بازیکن تمام تلاش خود را به کار گرفت تا یک مسابقه فوق العاده و هیجان انگیز را راه اندازی کند و یک جشن اوج ورزش الکترونیک را برای مخاطبان ارائه دهد.

1